Cardione – tabletky hypertenzia. Môžete si objednať tuCardione je prírodný doplnok stravy určený na okamžitú liečbu a dlhodobú prevenciu hypertenzie.

V tomto článku sa zameriame na skutočné vlastnosti a prečo je na webe taký populárny. Naozaj to funguje? Aké sú recenzie zákazníkov? Čo na to hovoria odborníci?

Cardione – čo to je a ako to funguje?

Podľa štúdií WHO (skratka pre Svetovú zdravotnícku organizáciu) je približne 40 % úmrtí spôsobených kardiovaskulárnymi ochoreniami, ktoré sú tiež hlavnou príčinou úmrtí na celom svete. Webová stránka produktu sa takmer v drvivej väčšine zameriava na riziká spojené s takýmito ochoreniami a vyzýva zákazníka, aby produkt používal nielen na liečbu, ale aj na prevenciu kardiovaskulárnych ochorení.

cardione 2 Cardione  tabletky hypertenzia. Môžete si objednať tu
Cardione – tabletky hypertenzia cena

Produkt, ako je uvedené na oficiálnej webovej stránke, je určený pre ľudí trpiacich chronickou hypertenziou a hypertenzným ochorením.

Funguje to nasledujúcimi spôsobmi:

 • normalizuje krvný tlak (len za 6 hodín)
 • zvyšuje viskozitu krvi
 • podporuje elasticitu ciev
 • znižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi.

Cardione – aké sú výhody a účinky užívania?

V roku 2020 sa uskutočnila štúdia na viac ako 200 pacientoch, ktorí ho dobrovoľne užívali, aby skontrolovali prítomnosť skutočného zlepšenia. Podľa výsledkov výskumu:

 • 98 % subjektov uviedlo, že ich krvný tlak sa stabilizoval na 130/80 v priebehu niekoľkých hodín po užití lieku;
 • 97 % subjektov hlásilo drastické zníženie symptómov chronickej hypertenzie dva týždne po užití lieku (ako je zvýšená srdcová frekvencia, obličková a erektilná dysfunkcia, hypertenzné krízy, zhoršenie zraku);
 • 82 % subjektov hlásilo zníženie počtu záchvatov hypertenzie len tri dni po prvej konzumácii.

Cardione – aké zložky sú obsiahnuté v kapsulách?

má 100% organické zloženie, vďaka úplne prírodným zložkám. Uplatňuje svoj účinok prostredníctvom nasledujúcich zložiek:

 • koreň žihľavy, so silnými vlastnosťami podporujúcimi zlepšenie obehového systému, najmä kapilár;
 • koreň valeriány lekárskej s antispazmickými a antikonvulzívnymi vlastnosťami na nervový a obehový systém;
 • hloh s relaxačnými a antikoagulačnými vlastnosťami;
 • riboflavín (vitamín B2) a kobalamín (B12) , ktoré prirodzene pomáhajú chrániť a predchádzať srdcovým chorobám;

Všetky tieto látky v kombinácii z neho nepochybne robia vynikajúceho spojenca pri liečbe kardiovaskulárnych ochorení. Poďme sa však bližšie pozrieť na výhody, názory a dávkovanie.

Má to kontraindikácie alebo vedľajšie účinky?

Väčšina online recenzií je pozitívnych. Najmä preto, že výrobok má úplne prirodzené zloženie a je možné ho zakúpiť bez lekárskeho predpisu. Neexistujú žiadne správy o akýchkoľvek vedľajších účinkoch užívania.

Jediné riziko spojené s produktom súvisí s jeho popularitou. Často sa predáva online prostredníctvom mnohých webových stránok s napodobeninami. Preto sa odporúča kúpiť produkt iba z oficiálnej webovej stránky.

Cardione – ako používať? Dávkovanie a návod

sa má užívať 3 mesiace (jeden liečebný cyklus), najlepšie pred jedlom. Jedna kapsula sa užíva ráno a jedna večer . V prípade potreby sa odporúča kúru opakovať v ďalších cykloch po 3 mesiacoch.

Cardione – recenzie odborníkov a posudky zákazníkov

Oficiálna stránka uvádza niektoré názory lekárov na to, ako dobre produkt funguje, čo sa zdá byť veľmi dobré. Tu je niekoľko svedectiev ponúkaných zákazníkmi, z ktorých niektoré sú uvedené na oficiálnych stránkach vyjadrujúcich ich spokojnosť s produktom:

„Podľa príkladu mojej staršej sestry na mňa zapôsobilo, keď som sa dozvedel, že zníženie krvného tlaku tabletkami môže viesť k cerebrálnej ischémii alebo mŕtvici. Lekári jej zachránili život, no už nikdy nebola ako predtým. Predpísal mi môj lekár, veľmi inteligentná žena. Ďakujem mnohokrát. Už 4 roky nemám problémy s vysokým krvným tlakom. Som úplne zdravý a už sa nebojím infarktu alebo mŕtvice. Prajem veľa zdravia!

„V roku 2017 som bol hospitalizovaný kvôli mozgovej príhode. Vždy som trpel vysokým krvným tlakom, ale nikdy som sa neliečil: Bál som sa, že užívanie liekov to zhorší. Môj lekár mi odporučil. Už po dvoch týždňoch som si všimol zmenu! Cítil som sa lepšie, už som nemal ten pocit dusna a ťažkosti. Ani môj pohľad už nebol zahmlený. Odvtedy ma netrápia záchvaty paniky ani mŕtvice.

Cardione – cena a kde kúpiť?

Produkt podľa výberu predajcu nie je možné kúpiť v žiadnej lekárni ani v bylinkárstve, dá sa objednať iba cez internet, čím je dostupný pre každého.

Ak si ho chcete objednať, musíte ísť výlučne na oficiálnu webovú stránku (pozor na falzifikáty). Vyplňte formulár na úvodnej stránke zadaním: meno, priezvisko, telefónne číslo. Budete kontaktovaní operátorom, ktorý vás vyzve na potvrdenie objednávky, aby vám mohol byť produkt doručený rýchlo a bezpečne.

cardione 1 Cardione  tabletky hypertenzia. Môžete si objednať tu
Cardione – tabletky hypertenzia cena

Vložiť komentár