Cardione – tabletky hypertenzia. Môžete si objednať tuCardiavit Gold je doplnok, ktorý normalizuje krvný tlak a priaznivo ovplyvňuje činnosť celého kardiovaskulárneho systému. Vybrané zložky produktu sú prevažne organické, bylinné zložky vybrané na účinnú reguláciu krvného tlaku.

Výrobca zdôrazňuje, že užívanie lieku je bezpečné a z liečby môže profitovať každý, kto má problémy s príliš vysokým krvným tlakom. Doplnok je určený aj tým, ktorí chcú zlepšiť fungovanie krvných ciev . V recenzii kontrolujeme zloženie, pôsobenie, účinnosť a kontraindikácie používania tohto doplnku.

Lieči Cardiavit Gold hypertenziu?

Vedeli ste, že až 40 % všetkých úmrtí na svete je spôsobených chorobami srdca a obehového systému? Podľa WHO – Svetovej zdravotníckej organizácie sa 85% vyššie uvedených prípadov vyskytuje v dôsledku infarktu myokardu alebo mozgovej príhody.

cardione 2 Cardione   tabletky hypertenzia. Môžete si objednať tu
Cardione – tabletky hypertenzia cena

Arteriálna hypertenzia, neliečená v správnom čase, následne vedie k vyššie uvedeným ochoreniam a ďalším ochoreniam, ktoré majú nezvratné následky.

Na liečbu hypertenzie sa má liečba začať hneď, ako je diagnostikovaná. Na odstránenie príznakov ochorenia sa potom používajú lieky, ktoré sa musia užívať nepretržite alebo ad hoc, keď sa objavia tlakové skoky.

Cardione je navrhnutý tak, aby pôsobil na príčinu problému, nie na boj s príznakmi, pretože obnovuje poškodené cievy a zlepšuje fungovanie obehového systému.

Jeho účinnosť bola potvrdená klinickými skúškami, preto je široko odporúčaný mnohými odborníkmi.

Aké sú účinky pri používaní Cardiavit Gold?

Po analýze výsledkov klinických skúšok, ktoré vykonal Národný zdravotný ústav, sme identifikovali účinky dosiahnuté ľuďmi užívajúcimi kúru Cardiavit Gold po dobu 1 mesiaca. Tieto výsledky zahŕňajú:

obnovenie krvného tlaku na fyziologickú normu

zlepšenie práce kardiovaskulárneho systému

obnovenie elasticity a ich regenerácia

aktívne znižovanie hladiny cholesterolu v krvi

ochrana pred srdcovým infarktom a mozgovou príhodou

Kedy začať používať Cardiavit Gold?

Hypertenzia sa vyvíja z mnohých dôvodov. Niektoré z nich sú geneticky podmienené, čo znamená, že sklon k rozvoju hypertenzie zdedíme. Ďalšími faktormi, ktoré podporujú rozvoj hypertenzie, sú: užívanie stimulantov, zlá strava, nedostatok fyzickej aktivity, nedostatok spánku, stres, vek.

Liečbu Cardiavit Gold možno začať kedykoľvek, keď sa ochorenie rozvinie. Tento doplnok by nemal ovplyvňovať pôsobenie iných liekov, preto ho možno použiť ako doplnok ku kardiologickej liečbe. Vždy je tiež dobré poradiť sa so svojím lekárom.

Ako Cardiavit Gold účinkuje?

Cardiavit Gold je primárne určený na efektívne znižovanie krvného tlaku a jeho udržiavanie na určitej úrovni. Potom aktívne zložky kapsúl, je stabilný. Žily a tepny sa majú posilniť a posilniť. Ďalšou výhodou tohto doplnku je komplexná ochrana kardiovaskulárneho systému. Tým sa znižuje riziko infarktu myokardu a mozgovej príhody. Bolo tiež pozorované, že hladina zlého cholesterolu v krvi klesá.

Čo je v letáku Cardiavit Gold?

Cardiavit Gold je prírodný prípravok, ktorý znižuje krvný tlak. Zložky sú organické, bylinné a bezpečné pre ľudské telo. Príbalový leták obsahuje informácie o zložení kapsúl.

  • Omega 3 mastné kyseliny – zvyšujú obranyschopnosť organizmu, zlepšujú prácu nervového a obehového systému, pretože posilňujú koronárne cievy.
  • Extrakt z hlohu – známy svojou schopnosťou čistiť tepny od aterosklerotických plátov, zlepšuje činnosť srdcového svalu, eliminuje riziko tachykardie a zabezpečuje správny srdcový rytmus
  • Extrakt zo žihľavy – vďaka svojim čistiacim vlastnostiam podporuje činnosť obličiek a znižuje krvný tlak, zlepšuje činnosť kardiovaskulárneho systému, výrazne zlepšuje množstvo červených krviniek produkovaných organizmom
  • Riboflavín – výrazne zabraňuje anémii, reguluje hladinu vylučovaných stresových hormónov, znižuje napätie v cievach

cardione 1 Cardione   tabletky hypertenzia. Môžete si objednať tu
Cardione – tabletky hypertenzia cena

tiamín – chráni cievy pred poškodením, regeneruje ich, zvyšuje obranyschopnosť organizmu a zvyšuje výkonnosť srdcového svalu

Účinnosť Cardiavit Gold potvrdená výskumom

Klinické štúdie, ktoré boli robené o účinnosti kapsúl Cardiavit Gold, potvrdzujú pozitívne účinky liečby. Štúdie sa zúčastnilo viac ako 200 ľudí v rôznych štádiách vývoja hypertenzie. Vyšetrení pacienti zhodne potvrdzujú, že u 98 % z nich sa krvný tlak normalizoval na úroveň asi 130/90, teda blízko normálu. Tieto zmeny nastali v priebehu niekoľkých prvých hodín po užití kapsuly. Rovnaký počet respondentov, pretože 97 % prestalo pociťovať symptómy spojené s hypertenziou do dvoch týždňov pravidelného užívania Cardione .

Ako užívať Cardiavit Gold?

Cardiavit Gold je prípravok vo forme tabliet, ktorý sa odporúča užívať dvakrát denne – jedna tableta ráno a jedna večer. Tablety užívame pred jedlom a najlepšie vždy v rovnakom čase. Suplementácia by sa mala používať niekoľko týždňov, aby sa účinky konsolidovali.

Pri rozhodovaní o liečbe nezabúdajte, že ochorenie hypertenzie úzko súvisí so životným štýlom, ktorý každý deň vediete. Dôležité je, samozrejme, okrem pravidelného príjmu Cardiavit Gold zabezpečiť aj zmenu životného štýlu – zaviesť pravidelnú pohybovú aktivitu, zmeniť stravovacie návyky, prestať užívať stimulanty.

Cardiavit Gold

„Už niekoľko rokov som mal problém s vysokým krvným tlakom. Veľmi som to nepociťoval, pretože to nedávalo žiadne silné príznaky, ale keď som si začal pravidelne kontrolovať krvný tlak, ukázalo sa, že nie je v norme a je výrazne zvýšený. Po Cardiavit Gold sa môj krvný tlak vrátil do normálu. Je to prírodný liek, ktorý odporúčam každému, pretože účinne odstraňuje príčinu problému. Pri používaní tohto doplnku som nezaznamenal žiadne vedľajšie účinky ani komplikácie.”, Arkadiusz

„Už nejaký čas pociťujem zvláštne bodavé bolesti v hrudi. Naozaj som sa bála. Bál som sa, že by som mohol dostať infarkt. Zavolal som kamarátke zdravotnej sestre, ktorá mi povedala, aby som si skontroloval krvný tlak, ukázalo sa, že je veľmi vysoký. Lieky z lekárne veľmi nezaberali, lebo bodnutie do hrudníka sa opakovalo. Až keď som začal užívať Cardiavit Gold, všetko sa vrátilo do normálu. Odporúčam tento liek na vysoký krvný tlak.“, Agáta

„Mám problém s obrovskou hladinou cholesterolu v krvi a s týmto tlakom, ktorý bol stále vyšší. A keď som sa nahneval, už som to nevládal. Môj vnuk mi našiel Cardiavit Gold, odkedy mám od neho tieto tabletky, cítim sa výborne. Tlak nestúpa ako predtým. Navyše sa zlepšili výsledky cholesterolu a lekár mi pohrozil operáciou.“, Marek

Spôsobuje užívanie Cardiavit Gold nejaké vedľajšie účinky?

, Cardiavit Gold je založený iba na prírodných, bylinných zložkách. Neobsahuje žiadne chemické zložky, ktoré by mohli spôsobiť vedľajšie účinky.

Prípravok potvrdil svoju bezpečnosť počas klinických skúšok, pretože u žiadneho z účastníkov neboli diagnostikované nežiaduce symptómy. Pozitívne názory dostali aj , o ktorých sme písali skôr.

Kontraindikáciou užívania tohto doplnku je, že ho nesmú užívať osoby mladšie ako 18 rokov.

liečby Cardiavit Gold ? Ako si objednať kapsuly?

Na Cardiavit Gold sa momentálne vzťahuje akciová ponuka. Ak chcete využiť túto špeciálnu ponuku, je potrebné nechať svoju aplikáciu na stránke výrobcu, na základe ktorej bude nákupná transakcia dokončená. Po poskytnutí údajov a telefónneho čísla vám zavolá konzultant, ktorý potvrdí vašu ochotu nakúpiť a vybaví zvyšné formality.

Kapsuly Cardiavit Gold len na oficiálnej stránke. Nie sú dostupné v žiadnej inej forme. Pri nakupovaní inde môžete nájsť falzifikáty.

Vložiť komentár