Gluconol – tabletky cukrovka. Môžete si objednať tuGluconol je prípravok obsahujúci unikátne zloženie rastlinných liečivých surovín. Jeho účinok bol dokázaný v mnohých rokoch klinických testov pod dohľadom nemeckých vedcov. Použitie Gluconolu pomáha normalizovať hladinu glukózy v krvi u diabetických pacientov.

Glukonol na cukrovku

Cukrovka je chronické metabolické ochorenie s genetickým pozadím spojené s poruchou sekrécie inzulínu – hormónu produkovaného pankreasom. To ovplyvňuje príliš vysokú hladinu glukózy v krvi a zhoršuje jej transport do vnútorných orgánov.

Diabetes postihuje deti aj dospelých. Rozlišujeme tieto typy:

Gluconol – tabletky cukrovka cena

 • Diabetes typu I – vrodený, závislý od inzulínu
 • Diabetes typu II – získaný, nezávislý od inzulínu
 • gestačný diabetes
 • Diabetes typu III – sekundárny, koexistuje s inými ochoreniami

Zloženie Gluconolu je zvolené tak, aby každý pacient dosiahol terapeutický úspech bez ohľadu na typ cukrovky, ktorým trpí.

Cukrovka je civilizačná choroba našej doby. Zraniteľní sú najmä ľudia, ktorí vedú nezdravý životný štýl (zlé stravovacie návyky, nedostatočný spánok, nadmerná konzumácia alkoholu) a majú nadváhu alebo sú obézni. Stres a nadmerná práca tiež prispievajú k rozvoju cukrovky.

Glukonol môžu úspešne užívať všetci ľudia, ktorí sú počas dňa vystavení vyššie uvedeným faktorom. Jednoduchosť dávkovania a bezpečnosť liečby je spojencom každého z nás v boji proti cukrovke.

Indikácie pre použitie glukonolu

Príznaky cukrovky sú nešpecifické. Často sa objavujú až po niekoľkých rokoch od prepuknutia choroby a najčastejšie sú:

 • Zvýšený smäd
 • Časté močenie
 • Únava a ospalosť
 • Problémy so zrakom – rozmazané videnie alebo dvojité videnie

Najlepším spôsobom na zistenie cukrovky je meranie glykémie nalačno. Na potvrdenie diagnózy sa používa aj orálny glukózový tolerančný test. Pamätajte, že ak máte pocit, že s vaším zdravím nie je niečo v poriadku, požiadajte svojho lekára o odporúčanie na testy!

Cukrovka je ochorenie, ktoré, ak je kontrolované, nespôsobuje problémy v každodennom živote. Bohužiaľ, ak sa nelieči, môže spôsobiť komplikácie, ako sú:

 • Diabetická retinopatia (poškodenie oka)
 • Diabetická nefropatia (poškodenie obličiek)
 • Diabetická neuropatia (poškodenie nervového systému)
 • Ochorenie srdca, vrátane infarktu myokardu
 • Mŕtvica
 • Tvorba ťažko sa hojacich rán – vrátane veľmi nebezpečnej diabetickej nohy, ktorá môže viesť až k amputácii nohy

Zloženie glukonolu

Gluconol dnes , 100% prírodné zloženie zaistí vašu bezpečnosť a ochráni vás pred nepríjemnými následkami choroby.

Jedinečné, čisto prírodné rastlinné zloženie obsahuje:

 • Škorica – normalizuje hladinu glukózy v krvi, znižuje chuť na sladké
 • Banaba list – podporuje správny metabolizmus glukózy a urýchľuje metabolizmus, podporuje redukciu hmotnosti
 • Gymnema Sylvestre ( Gurmar ) – takzvané inzulínové mimetikum , regeneruje pankreas vrátane pankreatických ostrovčekov, vďaka čomu ovplyvňuje správnu sekréciu inzulínu,
 • Tribulus (pozemský palcát) – zvyšuje energiu a zlepšuje výkonnosť organizmu,
 • Ginkgo (Ginkgo) – zlepšuje krvný obeh, rozširuje cievy, vďaka čomu sú vnútorné orgány lepšie zásobované živinami vrátane glukózy,
 • Astaxantín – neutralizuje škodlivé a karcinogénne účinky voľných radikálov a podporuje proces správneho videnia

Klinické štúdie ukázali, že po liečbe Gluconolom sa hladina glukózy v krvi normalizovala až u 75 % pacientov a u 68 % pacientov bolo zaznamenané výrazné zlepšenie metabolických procesov vrátane správnej činnosti endokrinného, kardiovaskulárneho a tráviaceho systému. Sú to skvelé výsledky, ktoré sa dajú dosiahnuť v krátkom čase a výrazne zlepšujú fungovanie organizmu.

Ďalšie účinky glukonolu sú tiež :

 • Stabilizácia produkcie inzulínu
 • Ochrana pred negatívnymi účinkami vysokej hladiny glukózy v krvi (neskoré komplikácie cukrovky)
 • Prevencia kolísania glykémie – vrátane zdraviu a životu nebezpečnej hypoglykémie, ale aj hyperglykémie
 • Stabilizácia a obnova funkcie pečene, ktorá je určená na čistenie nášho tela od toxínov.
 • Pozitívny vplyv na metabolizmus uhľohydrátov,
 • Podpora metabolizmu a procesu redukcie hmotnosti

Gluconol , ako jediný produkt na trhu, pôsobí na 5 úrovniach, aby účinne chránil pacientov s cukrovkou:

 1. Stimuluje prácu beta buniek Langerhansových ostrovčekov v pankrease.
 2. Normalizuje metabolické procesy, zabraňuje poruchám štítnej žľazy, priaznivo ovplyvňuje funkciu vaječníkov.
 3. Chráni telo pred škodlivými účinkami toxínov.
 4. Prečisťuje obehový a lymfatický systém.
 5. Podporuje imunitu organizmu a zabraňuje poškodeniu zraku.

Okrem toho má pozitívny vplyv na celé telo, vrátane:

 • Posilňuje krvné cievy
 • Znižuje hladinu zlého cholesterolu v krvi
 • Normalizuje krvný tlak
 • Podporuje prácu srdca
 • Stimuluje imunitu organizmu

Odporúčané dávkovanie Gluconolu je 1 tableta 3x denne, najlepšie s jedlom, pre čo najlepšiu absorpciu účinných látok. Tablety sa majú zapiť pohárom prevarenej čistej vody. Celá terapia je 90 dní denného používania. Glukonol na fóre odporúčajú diabetológovia, endokrinológovia a lekárnici ako bezpečný a účinný prostriedok v boji proti cukrovke. Kúpte si Gluconol už teraz a užívajte si účinky od prvých dní používania. Zmeňte svoj život a zdravie k lepšiemu!

Gluconol – tabletky cukrovka cena

Gluconol recenzie

Jednou z najväčších výhod Gluconolu je bezpečnosť liečby. Jedinečné rastlinné zloženie je bezpečné na použitie a nespôsobuje vedľajšie účinky ani vedľajšie účinky. To bolo dokázané počas mnohých rokov praktického výskumu prírodných zdrojov. Ak máte pochybnosti, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Prípravok sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám. Výživový doplnok je kontraindikovaný u ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú zložku Gluconolu .

Internet, vrátane rôznych internetových fór, je baňou vedomostí, ale aj názorov spokojných pacientov, ktorí dôverovali výrobcovi a rozhodli sa Gluconol kúpiť . Nižšie uvádzame niekoľko názorov:

Už 10 rokov trpí cukrovkou 2. typu. Lekári mi nedávali reálnu šancu regulovať hladinu cukru v krvi a dlhodobo schudnúť. Všetko sa zmenilo, keď som siahla po Gluconole . Už v prvom mesiaci liečby sa hmotnosť znížila a hladina glukózy po jedle sa výrazne znížila. Môj diabetológ si prekvapene pretrel oči.

Jolanta, 51, účtovníčka z Varšavy

Ako diabetik 2. typu som zvyknutý na denné sledovanie stravy a fyzickej aktivity. Žiaľ, niekedy to môže byť únavné, najmä keď sa v práci vyskytnú núdzové situácie. Odkedy mi lekár odporučil Gluconol , moje problémy s nedostatkom energie sa skončili, nielenže bez problémov vstávam z postele, ale znížil som množstvo kávy. Nehovoriac o znížení hladiny cukru v krvi. Z celého srdca odporúčam tento produkt každému.

Piotr, 43, IT špecialista z Gorzów Wielkopolski

Gluconol s radosťou odporúčam svojim pacientom, najmä tým, ktorí majú problémy s chudnutím a zmenou stravovacích návykov. Z týždňa na týždeň sleduje, ako sa ich tráviaci systém dostáva do normálu a ako sa normalizuje pankreas.

Dr. Adam Nowak, 58 r., diabetológ

Kvôli mojej práci a stresovému životnému štýlu som zanedbával svoje zdravie. Nepravidelné jedlá, rýchle občerstvenie a víkendové párty s alkoholom na odbúranie stresu spôsobili, že som si vypočul diagnózu – cukrovka. Bola som zničená, nevedela som, čo mám robiť. Lekár mi odporučil Gluconol . Bol som skeptický voči doplnku, ktorý som nevedel, ale rozhodol som sa ho vyskúšať . Účinky Gluconolu prekonali moje najdivokejšie očakávania. Konečne môžem normálne žiť.

Joanna, 36, letuška, Varšava

Glukonolové certifikáty

Jediný certifikovaný prípravok Gluconol je dostupný len na oficiálnych stránkach Výrobcu. Pri priamom nákupe Gluconolu si môžete byť istí, že prípravok je originálny, a teda účinný a bezpečný na použitie. Webová stránka je veľmi intuitívna a ľahko sa používa . Stačí zadať meno a telefónne číslo a konzultant vás bude kontaktovať, aby dohodol podrobnosti. Po zadaní objednávky vám bude Gluconol doručený domov do 7 pracovných dní.

V súčasnosti nie je možné zakúpiť si doplnok Gluconol v lekárňach, bylinkárňach alebo prostredníctvom webových stránok ako Ebay, Internet , Ceneo . Kúpou Gluconolu z iných zdrojov, ako je oficiálna stránka výrobcu, sa vystavujete riziku zlyhania terapie a vedľajších účinkov. Webová stránka je oficiálnym distribučným kanálom registrovaným v Európskej únii.

Nákup priamo od výrobcu zaručuje kvalitu a účinnosť doplnku Gluconol a zabezpečuje najlepšiu cenu prípravku vrátane výhodnej zľavy – 50% z pôvodnej ceny.

glukonele uvedené vyššie a ich analýza boli založené na externých zdrojoch na fóre, blogoch s recenziami, na stránkach sociálnych sietí a zoznamoch produktov výrobcov. Viac informácií o tejto téme možno nájsť na adrese a kde sú dostupné výskumy a ďalšie funkcie.

Zina Kapustová

Autor: Zina Kapustová

Známa Kapustov je nová novinárka, blogerka a podcaster, ktorý nielen potrebuje generáciu Z, ale je to vášnivá zdravá výživa, holistický životný štýl a predovšetkým zdravý vzťah s telom, ktorý by mal byť našim najlepším priateľom, nie nepriateľom . Je to vášnivá zdravá výživa, holistický životný štýl a predovšetkým zdravý vzťah s telom, ktorý by mal byť našim najlepším priateľom, nie nepriateľom, obhajcom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Exit mobile version