Intenskin – tabletky odpor. Môžete si objednať tuIntenskin je prírodná kozmetika s omladzujúcimi vlastnosťami. Práve pre svoju receptúru je medzi klientmi vysoko cenená, pretože si perfektne poradí s vráskami, no pri ošetrení nedochádza k nepríjemným vedľajším účinkom. Je to krém s komplexným účinkom, užitočný pre každú ženu, ktorá nie je spokojná so vzhľadom svojej zrelej pleti. Z nášho článku sa dozviete, aké zložky tento krém obsahuje, ako funguje a či sú konečné výsledky naozaj také dobré.

Aké účinky možno očakávať po použití Intenskin ?

Podľa výrobcu je Intenskin všestranný krém. Je navrhnutý tak, aby hydratoval a vyživoval pokožku, aby znovu získala zdravý, mladistvý lesk a predčasne nestrácala vlhkosť. Intenskin má tiež vyhladiť pleť, vďaka čomu sa vrásky stanú neviditeľnými a kontúra tváre opäť získa jas. Ďalšou oblasťou pôsobenia krému Intenskin je ochrana pokožky pred UV žiarením, znečistením ovzdušia a atmosférickými faktormi, čím sa predíde matovaniu a šediveniu pokožky.

Potvrdzujú klienti, že Intenskin funguje? Recenzie, fóra

Martyna, 37 rokov: „Zatiaľ sa mi nevytvorili žiadne veľké vrásky, ale už bolo vidieť, že moja pleť starne. Preto som sa rozhodol rýchlo konať. Intenskin bol mojou prvou voľbou, pretože mal najviac pozitívnych recenzií. Krém pleť vyhladil a zjednotil jej tón, moja tvár teraz pôsobí minimálne o pár rokov mladšie.“

intenskin 2 Intenskin   tabletky odpor. Môžete si objednať tu
Intenskin – tabletky odpor cena

Mária, 46: „Mala som omladzovaciu kúru raz a nikdy viac. Pokožku som mala po tomto strašne podráždenú a zapálenú, až som sa bála, aby sa mi tieto fľaky nestiahli. Rozhodla som sa zostať len pri krémoch, no tu je problém, že často fungujú veľmi zle. Intenskin je jediný prípravok, ktorý skutočne priniesol zmenu. Po krátkom čase som si všimol, že pokožka sa napína, vrásky sú plytšie, tmavé kruhy pod očami sú svetlejšie. Som veľmi spokojný s tým, ako tento krém zafungoval, absolútne stojí za tú cenu.“

Kasia, 35: „V 30-ke sa mi rýchlo objavili vrásky. Mám veľmi suchú pleť a keď som používala mastné krémy, okamžite sa mi objavili fľaky. Komentáre ma povzbudili ku kúpe Intenskin a našťastie v skutočnosti krém dopadol rovnako dobre. Intenskin dokonale hydratuje, bez toho nepríjemného pocitu ťažkosti. Odstraňuje aj vrásky, pretože tie jemné linky, ktoré sa objavili na tvári, sú už úplne neviditeľné. Dúfal som v zlepšenie, ale nečakal som taký dobrý efekt.“

Ako Intenskin ovplyvňuje pokožku?

Intenskin vyhladzuje mimické vrásky a hlbšie ryhy, rovnako ako . Je to možné preto, že vďaka vysokému obsahu vitamínov v kréme telo začne produkovať nové kolagénové vlákna a práve obsah kolagénu rozhoduje o elasticite a hustote pokožky. Čím viac kolagénu je, tým je pokožka pružnejšia, vrásky sú vyplnené a úroveň hydratácie sa zlepšuje.

Intenskin urýchľuje regeneráciu pokožky – všetky poškodené bunky sú efektívne prestavané, čo má pozitívny vplyv na redukciu nedokonalostí pleti. Kožné tkanivo znovu získava svoju pevnú, stabilnú štruktúru a procesy starnutia pokožky sú oveľa pomalšie.

Pri redukcii vrások a rýh tiež pomáha, že Intenskin hydratuje všetky vrstvy pokožky, nielen samotnú epidermis, plná hydratácia je dôležitá aj pri používaní produktov, ako sú tie, ktoré tiež pomáhajú formovať našu pokožku a zadok. Do tkaniva sa dostávajú dôležité minerály a vitamíny, ktoré pomáhajú viazať vodu a aj keď je pokožka veľmi suchá, po aplikácii Intenskin môžete cítiť dokonalú, plnú hydratáciu. Vitamíny sú tiež zdrojom antioxidantov, teda z tela sa odstraňujú škodlivé zlúčeniny, ktoré poškodzujú pokožku.

koho je Intenskin dobrým riešením?

Pokožka starne, no je to proces, ktorý sa dá spomaliť a aj čiastočne zvrátiť. Vrásky sú typickým príznakom starnutia pleti, no nie je to jediný problém zrelej pleti, s ktorým ženy bojujú. Po 30. roku života začína pokožka ochabovať a kontúra tváre sa rozmazáva. Pokožka bledne, so zmenami farby sú čoraz viditeľnejšie tmavé kruhy pod očami. Nezriedka sa stáva aj citlivá zrelá pleť, ktorá spôsobuje pravidelné opakované zápaly a rozširovanie pórov.

So všetkými týmito príznakmi stačí Intenskin krém , pretože, ako ubezpečuje výrobca, zloženie tejto kozmetiky pokrýva príčiny väčšiny kožných problémov, takže po niekoľkých dňoch sa môžete tešiť z čoraz krajšej pleti.

Intenskin má ľahkú konzistenciu, ktorá nezaťažuje pokožku, takže tento krém môžete použiť bez ohľadu na typ pleti – Intenskin nespôsobí podráždenie a nezapáli už existujúce zápaly, práve naopak, navráti pleti optimálnu formulár.

Ako sa má Intenskin krém aplikovať ?

Samotný Intenskin krém sa nelíši od ostatných ošetrujúcich kúr tohto typu, stačí naniesť malé množstvo prípravku na končeky prstov a dôkladne vmasírovať do pokožky tváre. Krém sa veľmi rýchlo vstrebáva a ak sa použije ráno, nechá sa naň naniesť make-up, neoslabí to účinok Intenskinu .

Pred nanesením krému sa odporúča pleť dôkladne vyčistiť, inak sa môžu účinné látky o niečo horšie vstrebávať. Po nanesení Intenskinu nie je potrebné nanášať dodatočný hydratačný krém, pretože presne toto robí tento prípravok – nielenže odstraňuje vrásky, ale aj vyživuje pokožku.

Aké je zloženie Intenskin ?

  • arganový olej
  • olivový olej
  • komplex vitamínov a minerálov
  • V produkte je vo veľkom množstve zastúpená aj kyselina hyalurónová

Arganový olej obsahuje množstvo antioxidantov, ktoré chránia pokožku pred poškodením. Komedogenita tohto oleja je nulová, takže neupcháva póry a možno ho použiť aj s veľmi citlivou, problematickou pleťou – arganový olej pleť dokonale čistí, ale nenarúša lipidovú bariéru pleti, vďaka čomu je tvár čisté, osviežené a bez podráždenia. Arganový olej upokojuje zápaly, vyhladzuje vrásky a jazvy, dokonale hydratuje.

A čo ostatné ingrediencie? Olivový olej má podobný účinok, teda zvlhčuje a čistí póry, vyživuje najhlbšie vrstvy pokožky. Komplex vitamínov a minerálov pôsobí vyživujúco, zlepšuje regeneráciu kožného tkaniva, pomáha zadržiavať vodu v bunkách a zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky. Kyselina hyalurónová zabezpečuje optimálnu hydratáciu a zlepšuje stav ochrannej bariéry pokožky. Vypĺňa vrásky, vyhladzuje drobné jazvy, zahusťuje kožné tkanivo a zvyšuje tvorbu prirodzeného kolagénu.

intenskin 1 Intenskin   tabletky odpor. Môžete si objednať tu
Intenskin – tabletky odpor cena

Ako účinný je Intenskin ?

Po niekoľkých dňoch používania krému je badateľné zlepšenie, najmä čo sa týka hydratácie pokožky. Po prvom liečebnom cykle by mali vrásky zmiznúť, v ťažších prípadoch môže byť vhodné ošetrenie zopakovať. Vysoká účinnosť tohto krému bola potvrdená počas výskumu – vďaka Intenskinu sa takmer všetkým ženám jednoznačne zlepšil stav pleti.

Koľko stojí Intensin ? Aká je cena ?

Kde objednať Intenskin ?

Nakupovať sa oplatí. Nielen kvôli veľmi atraktívnej cenovej akcii, ale aj kvôli záruke pravosti. Ponuku na kúpu tohto krému je možné nájsť aj mimo oficiálnej stránky, nejde však o originálny krém, ale iba o falzifikát. Pri takýchto nákupoch výrobca neposkytuje záruku, takže nemôžete požadovať vrátenie peňazí za falošný krém.

Ak si chcete kúpiť krém na oficiálnej, legálnej webovej stránke, musíte uviesť svoje telefónne číslo – je to potrebné, aby konzultant mohol kontaktovať zákazníka a určiť s ním všetky podrobnosti o transakcii. Balík s krémom Intenskin je zasielaný kuriérom a zaplatiť za tovar môžete až pri prevzatí.

Vložiť komentár