Keramin – masť tónovanie. Môžete si objednať tuInsumed – recenzia krému proti mykóze

Veľmi často môžeme nájsť lišaj alebo kožné problémy, ako je suchosť a často je ťažké zmeniť stav tela bez podpory, pretože príznaky vyplývajúce z týchto situácií môžu byť naozaj nepríjemné, v niektorých prípadoch až bolestivé.

Jedným z najlepších produktov na tieto problémy je krém. Rýchlo odstraňuje mykózu nôh. Prečítajte si túto recenziu a dozviete sa všetky jeho výhody.

Insumed – čo to je a ako to funguje?

je krém, ktorý pomáha telu zlepšovať stav pokožky, zjemňuje ju (takže je užitočný aj pri poškodených nechtoch) a odstraňuje nepríjemné plesne (hlavne chodidlá). Krém odstraňuje nepríjemný zápach, bolesť a mnoho ďalších príznakov, ktoré sa objavujú v dôsledku ochorenia. Produkt pozostáva z najkvalitnejších 100% prírodných ingrediencií, vďaka čomu je spoľahlivý a funkčný pri liečbe či zlepšení nášho organizmu.

keramin 2 Keramin  masť tónovanie. Môžete si objednať tu
Keramin – masť tónovanie cena

Krém zmäkčuje pokožku tým, že ju hydratuje a dodáva jej prospešné vlastnosti na prekonanie suchosti a lišajov, vďaka čomu je pokožka používateľa jemná a bez zjavných škvŕn. Zmierňuje prejavy lišaje a nezdravej pokožky, ako je zápach, potenie a bolesť, odstraňuje opuchy a prináša úľavu.

Kedy sa má použiť?

Jednoducho, keď si prostredníctvom príznakov (alebo aj vizuálne) všimnete oblasti vášho tela napadnuté plesňou. Kožné huby sú mikroorganizmy, ktoré môžu spôsobiť ochorenia dermis a epidermis.

Existujú tri typy:

 • Dermatofyty – špeciálny druh mikroorganizmov, ktoré infikujú najmä vrstvy kože.
 • Kvasinky, jednobunkové mikroorganizmy, ktoré sa veľmi rýchlo množia a nachádzajú sa najmä na teplých, vlhkých miestach tela.
 • Plesňové, mnohobunkové a vláknité huby, ktoré sa dokážu veľmi rýchlo množiť a sú zodpovedné najmä za hlboké a systémové mykózy, spôsobujú infekcie len ojedinele.

Symptomatológia infekcií závisí od miesta, pričom o závažnosti rozhoduje virulencia daného mikroorganizmu a vnímavosť vyšetrovaného. Vo všeobecnosti kožná huba spôsobuje na koži niekoľko škvŕn, zvyčajne bielej alebo červenkastej farby, spôsobuje svrbenie a veľmi silný nepríjemný zápach.

Pozrite si ďalšie produkty na rýchlejšie vyliečenie nôh športovcov:

Zloženie a zloženie krému

Všetky ingrediencie sú prírodné, pozrime sa na ne podrobne:

 • Kalanchoe – rastlina so skvelými hojivými a protizápalovými schopnosťami, vďaka čomu sa výborne hodí na mykózy (všeobecne sa používa aj na rany
 • Harmanček – vynikajúci protizápalový prostriedok, užitočný v boji proti podráždeniu pokožky, ako aj pri hojení. Má tiež sedatívne vlastnosti, ktoré môžu vyvolať svalovú relaxáciu.
 • Monardový olej – esenciálny olej s aromatickým účinkom, ktorý dokáže bojovať proti únave a únave, má antibakteriálne, antivírusové, protiplesňové vlastnosti, výborný pri liečbe kožných problémov a infekcií, má tiež revitalizačné vlastnosti.
 • Mumijo extrakt , pleťová voda, ktorá skutočne zvyšuje regeneráciu buniek, zlepšuje hemopoézu a stimuluje celý imunitný systém, plní tiež úlohu prírodného imunomodulantu , pomáha telu obnoviť energiu, keď je oslabené chorobou, je tiež tonizujúcim a hydratačným produktom .
 • Aloe Vera Leaf sa často používa v prípadoch dermatitídy a rán, ale tiež vynikajúco lieči suchú alebo poškodenú pokožku, môže zmierniť svrbenie a znížiť opuch, osviežuje oblasť, kde sa aplikuje, pomáha upokojiť zápaly a urýchľuje hojenie .
 • Nechtík, tiež protizápalový a hojivý. Stabilizujú imunitný systém, zlepšujú stav postihnutej oblasti.

Ako zabrániť lišajom?

Drozdovi sa dá, samozrejme, zabrániť vykonaním niekoľkých malých opatrení:

 • dôležité je dbať na osobnú hygienu, tá je tiež základom prevencie infekcií a usadzovania baktérií, dobre si vyberajte umývacie prostriedky, ktoré bežne používate, nemali by byť príliš agresívne, pretože môžu spôsobiť zmeny pH pokožky, hlavná obrana proti vonkajším agresiám na tele .
 • udržujte nohy v suchu, pretože plesniam sa darí hlavne na vlhkých miestach, takže udržiavanie nôh v suchu výrazne zníži možnosť ich rastu. Pozor si treba dať aj na potenie, pri nadmernom potení sa oplatí použiť mastenec, ktorý zlepší prekrvenie pokožky.
 • urobte si kúpele na nohy, v skutočnosti, ak máte na nohách lišaj, môžete použiť kúpeľ nôh vo vode a bikarbonáte, ktorý má čistiaci účinok na oblasť postihnutú plesňou, nezabudnite si nohy dobre osušiť uterákom.
 • neškrabte sa, veľmi často huby spôsobujú tento nepríjemný pocit, ale je dôležité sa ovládať a postihnuté miesto neškriabať, aby ste sa vyhli porezaniu, ktoré by viedlo k rýchlejšej infekcii miesta a tiež k predĺženiu doby hojenia.

Ako sa uplatňuje? Aplikácia a kontraindikácie

Pre istotu odstránenia plesne je potrebné aplikáciu neustále opakovať, pretože krém sa veľmi rýchlo vstrebáva a pôsobí v hlbších vrstvách tkanív.

Treba ho používať dvakrát denne a treba si uvedomiť, že samotná firma radí nepreháňať to s množstvom prípravku, teda nenanášať priveľa. Neodporúča sa nechávať na pokožke veľmi hrubú vrstvu krému, pretože sa nevstrebe a tým pádom plytvá.

Jedinou kontraindikáciou sú tehotné a dojčiace ženy.

Keramin – názory a recenzie z fóra

Pri vyhľadávaní na webe môžete nájsť niekoľko recenzií, ktoré dobre hovoria o produkte, tu sú niektoré z nich:

Ako častý návštevník šatne sa často stretávam s bosými nohami, takže je veľmi pravdepodobné, že sa mi vytvorila nejaká pleseň, tak som si potajomky zabehla a kúpila si tento krém. Vône, za ktoré som sa tak hanbila, zmizli, mám pocit, že miesto je oveľa menej vysušené a vidím, že všetky strie pomaly miznú, naozaj dobrý krém, ak takýto produkt potrebujete, tento je pre vás.

Keď som mal naposledy pleseň, musel som čakať naozaj dlho, kým zmizla, a tak som sa rozhodol utiecť za kryt a kúpiť si tento, aby som dal žehličku von z dverí. Lepšie som si vybrať nemohla, vlastne po pár týždňoch sa mi ho podarilo zbaviť spolu so všetkými príznakmi, svrbenie, ktoré ma tak trápilo, zmizlo behom pár dní, produkt stojí za odporúčanie-.

keramin 1 Keramin  masť tónovanie. Môžete si objednať tu
Keramin – masť tónovanie cena

Keramin – cena a kde kúpiť?

je možné zakúpiť iba na oficiálnej webovej stránke, pretože nie je distribuovaný lekárňami ani maloobchodníkmi. Cena je momentálne zľavnená o 50%.

Zadanie objednávky je jednoduché. Stačí si vybrať typ nákupu, vyplniť formulár, do ktorého zadáte svoje osobné údaje (meno, priezvisko, telefónne číslo). Potom počkajte na kontakt na operátora, ktorého je možné kontaktovať, aby poskytol adresu a formalizoval objednávku.

Vložiť komentár