Lumos – smotana bradavice. Môžete si objednať tuStres je jedným z faktorov, ktorý urýchľuje proces starnutia a môže negatívne ovplyvniť našu pokožku. Pri životnom štýle, ktorý vedieme, má naša pokožka tendenciu zažívať rôzne problémy súvisiace so starnutím a vystavením škodlivým znečisťujúcim látkam a slnku, čo vedie k extrémnej pigmentácii. Za týmto účelom bola s pomocou prírody vytvorená inovatívna receptúra, ktorá dokáže účinne pôsobiť proti pigmentácii pokožky, a to vďaka Lumos , silnému krémovému zloženiu, ktoré udržuje pokožku zdravú a krásnu. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o tomto ošetrení pleti.

kolagén Lumos je nový krém s inovatívnym zložením, ktorý pôsobí proti pigmentácii pokožky a pomáha redukovať známky starnutia v krátkom čase. Hyper pigmentácia je problém, ktorý spôsobuje nadmerné a nerovnomerné rozloženie melanínu (kožného pigmentu) a je problémom, ktorý sa vyskytuje u 95 % žien vo veku nad 25 rokov.

Lumos – smotana bradavice cena

Lumos pigmentačný krém

Krém s inovatívnou receptúrou na depigmentáciu pokožky neutralizuje prebytočný melanín hromadiaci sa v epitelových bunkách, čím účinne aktivuje metabolizmus spojivového tkaniva, a tým stimuluje tvorbu nových kolagénových vlákien.

Lumos je možné zakúpiť iba na oficiálnych stránkach, v skutočnosti ide o exkluzívny produkt, ktorý nie je exkluzívny na internete alebo iných priemyselných stránkach.

Lumos funguje tak, že reguluje produkciu tyrozinázy, prekurzora, ktorý aktivuje melanín, prirodzený pigment vašej pokožky, aby zosvetlil tmavé škvrny a zvýšil prirodzenú žiaru vašej pleti. Pomáha predchádzať poškodeniu spôsobenému vystavením UV A a UVB a hypopigmentácii spôsobenej inými faktormi, ktoré môžu spôsobiť kožné lézie.

Táto inovatívna krémová receptúra bola vytvorená ako ošetrenie proti zafarbeniu pokožky. Jeho zložky sú schopné neutralizovať nadmernú produkciu melanínu, ktorý sa hromadí v kožných bunkách. Jednoducho aktiváciou metabolických procesov spojivového tkaniva a stimuláciou tvorby kolagénu.

Jedinečné zloženie kolagénu Lumos je tiež schopný:

 • Prevencia hyperpigmentácie pokožky.
 • Reguluje a vyrovnáva tón pleti.
 • Vyhladzuje vrásky a hydratuje pokožku.

Jeho unikátne zloženie tiež poskytuje pleti nasledujúce výhody:

Lumos krém pre vašu pleť.

 • Lumos je určený na starostlivosť o pokožku tváre, krku, dekoltu, rúk a ramien. Pôsobenie séra pôsobí na:
 • Blokujte proces starnutia pokožky a tvorbu vrások.
 • Odstraňuje zafarbenie a zabraňuje ich opätovnému výskytu.
 • Úplne zlepšujú vzhľad pokožky tým, že vyrovnávajú jej farbu.
 • Dodáva pružnosť a vyhladzuje hlboké vrásky.
 • Zlepšuje ochranné procesy dermy a bunkového imunitného systému.
 • Tiež chráni pred UV žiarením.
 • Doprajte tvári a ošetrovanej oblasti svieži a zdravý vzhľad.
 • Úplné odstránenie zafarbenia pokožky už za jeden mesiac liečby.
 • Poskytuje viditeľnú regeneráciu vzhľadu pokožky už od prvého týždňa používania.
 • Vyhladzuje vrásky a ryhy.
 • Dodáva pleti rovnomerný tón a žiarivý vzhľad.

Lumos obsahuje jedinečné a len prírodné zložky, ktoré sú neškodné pre pokožku a telo a pred uvedením na trh prešli mnohými klinickými testami s pozitívnymi výsledkami.

Lumos kolagénový krém sa skladá zo zložiek, ktoré nie sú škodlivé pre pokožku a telo a predovšetkým prešiel pred uvedením produktu na trh mnohými klinickými testami, v skutočnosti je jeho zloženie 100% organické a predovšetkým neobsahuje parabény, silikóny , minerálne oleje, syntetické farbivá a konzervačné látky.

Zloženie Lumosu je 100% organické, to znamená, že neobsahuje parabény , silikóny, konzervačné látky ani iné látky, ktoré môžu spôsobovať vedľajšie účinky alebo kontraindikácie.

 • 100% ľudí, ktorí prípravok používali, zaznamenalo výsledky v podobe odstránenia pigmentácie pokožky.
 • Už počas prvého týždňa používania si každý všimol viditeľné zlepšenie stavu svojej pleti.
 • Po 30 dňoch používania produktu sú problémy s pigmentáciou úplne odstránené.
 • U 98 % žien, ktoré pravidelne používajú krém, sa podarilo obnoviť rovnomerný vzhľad pokožky.

Lumos sa používa veľmi jednoducho, stačí zopakovať nasledujúci postup iba jeden mesiac:

 • Aplikujte každé ráno a večer na tvár, krk, dekolt a chrbát po dôkladnom očistení a masírujte až do úplného vstrebania.
 • Ak vaše škvrny nie sú obzvlášť tmavé, stačí jedna aplikácia ráno.
 • Pri používaní Lumosu nie je potrebné používať ďalšie skrášľujúce krémy .

Lumos – smotana bradavice cena

Lumos kde kúpiť?

Pred kúpou som bol veľmi skeptický, potom som si prečítal rôzne recenzie ľudí, ktorí to vyskúšali a bol som presvedčený. Hnedé fľaky na lícach mám od narodenia a keď som vyskúšala tento krém, začala som vidieť zlepšenie: nezmizli úplne, ale zosvetlili sa a konečne už nepoužívam na ich skrytie podkladovú bázu.

Teraz s postupujúcim vekom mám na koži veľa škvŕn, len musím ísť k chirurgovi. Tento krém mi odporučila kamarátka, je veľmi zamatový a mnohé fľaky, ktoré sa mi na tvári pri používaní tohto krému objavili, zmizli.

Ten patentovaný vyvinula spoločnosť, ktorá sa už desaťročia venuje vývoju účinných látok a vytváraniu inovatívnych kozmetických konceptov, na základe majstrovstva v biotechnológiách, ušľachtilej chémii a extrakcii rastlín je lídrom vo vývoji širokej rad vysoko účinných zložiek starostlivosti o pleť.

Lumos pôsobí priamo tak, že inhibuje produkciu melanínu inhibíciou dráh a produkcie tyrozinázy, ako aj reguláciou ochranných funkcií pokožky. Zloženie a prírodné zložky robia z tohto krému výborný produkt bez ohrozenia zdravia a krém môžu používať plnoleté ženy aj muži.

Nie, Lumos momentálne nie je dostupný v lekárňach.

Odporúča sa kúpiť produkt z oficiálnych stránok, pretože originál nie je v obchodoch na predaj.

Jediným spôsobom, ako zaručiť kúpu originálneho Lumosu , je oficiálna stránka výrobcu.

Zina Kapustová

Autor: Zina Kapustová

Známa Kapustov je nová novinárka, blogerka a podcaster, ktorý nielen potrebuje generáciu Z, ale je to vášnivá zdravá výživa, holistický životný štýl a predovšetkým zdravý vzťah s telom, ktorý by mal byť našim najlepším priateľom, nie nepriateľom . Je to vášnivá zdravá výživa, holistický životný štýl a predovšetkým zdravý vzťah s telom, ktorý by mal byť našim najlepším priateľom, nie nepriateľom, obhajcom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Exit mobile version