Lumos – smotana bradavice. Môžete si objednať tuLumos je čisto prírodný krém, ktorý redukuje viditeľné známky starnutia a zmeny farby. Výrobca propaguje produkt ako vhodný pre všetky typy dermis. V Európe mala veľký úspech a len v Poľsku sa predalo viac ako 1 000 000 kópií. Zákazníci si ho môžu objednať za rozumnú cenu cez oficiálnu stránku výrobcu. Spätná väzba a komentáre spoločnosti Lumos na fórach sú pozitívne. V recenziách nie sú žiadne vedľajšie účinky ani sťažnosti na kontraindikácie.

Dr T Caruso je dermatológ, ktorý pôsobí v Miláne. Zúčastnila sa klinických testov prípravku proti starnutiu a bola veľmi ohromená jeho výkonom. Lumos je dokonalé riešenie na depigmentáciu pokožky pre ľudí všetkých vekových kategórií. Jeho ľahké zloženie jemne preniká do vrchných vrstiev pokožky, obnovuje jej pH rovnováhu a stimuluje tvorbu kolagénu. Zloženie obsahuje aktívne zložky ako 99,5% čistý kolagén, lumisphere, jazmínový a jojobový olej , niacínamid (vitamín B3), kyselina hyalurónová a patentovaný Fresh Complex . CellsTM . Prebúdza prirodzenú krásu a žiarivosť dermis a omladzuje ju o 10 rokov. Lumos funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni, zabraňuje zmene farby pleti a zlepšuje elasticitu a pevnosť dermis.

lumos 2 Lumos  smotana bradavice. Môžete si objednať tu
Lumos – smotana bradavice cena

Kde tu kúpiť Lumos za najlepšiu cenu? Existuje veľa podvodov na depigmentáciu kože roztrúsených ako legálne riešenia na regeneráciu dermis na Amazone alebo v lekárni? Ako používať krém na depigmentáciu pokožky podľa návodu?

Zistite viac v tejto recenzii Lumos !

5 spôsobov, ako vaše telo signalizuje nedostatok kolagénu

Kolagén je najrozšírenejším proteínom v spojivovom tkanive a hlavným stavebným kameňom všetkých ľudských orgánov a systémov. Najviac sa koncentruje v koži, kostiach, šľachách a svaloch. Endogénny kolagén je nevyhnutný pre udržanie dobrého zdravia. Po 25. roku života však jeho syntéza začala klesať v dôsledku endokrinných zmien. Dokonca aj normálna degradácia a vyčerpanie len o 1% ročne ovplyvňuje celé telo. Exogénny kolagén slúži na kompenzáciu tejto fyziologickej zmeny 2 spôsobmi. Dá sa to urobiť zvonka ošetrením pokožky a vnútorne užívaním doplnkov hydrolyzovaného kolagénu.

Vaše telo vám povie, že má nedostatok kolagénu, 5 spôsobmi:

 • Začne sa objavovať celulitída.
 • Dôjde k výrazným zmenám hladiny krvného tlaku a môžu sa objaviť kŕčové žily v dôsledku nepružnosti pokožky.
 • Svaly slabnú a môžete trpieť stuhnutosťou končatín, kŕčmi a bolesťami.
 • Vlasy sa stanú bez života kvôli nedostatku bielkovín.
 • Môžete cítiť menej energie a vitality.

Lumos – čo to je a ako to funguje

Lumos je prírodný produkt starostlivosti o pleť proti starnutiu a depigmentácii. Výrobca ho propaguje ako účinný organický nástroj proti poškodeniu spôsobenému nedostatkom kolagénu a UV žiarením. Stojí rovnako vo všetkých krajinách Európy a len v Poľsku sa z neho predalo viac ako 1 000 000 kópií. Mužom aj ženám sa jeho akcia veľmi páči. Ak ho budete používať pravidelne, môžete očakávať, že stratíte 10 rokov zo svojej narodeninovej torty. Po dokončení vyrovnávania tónu dermy ho môžete aplikovať aj na preventívne účely. Lumos funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby rozjasnil vašu vnútornú krásu.

Dermatológovia ako Dr. T Caruso z Milána odporúčajú jeho každodenné používanie. Verí, že Lumos je najlepším riešením na depigmentáciu a omladenie pleti. Obsahuje 99,5% čistý kolagénový extrakt. Podporuje vnútorné zdravie dermy a účinne ju detoxikuje. Neexistujú žiadne sťažnosti na negatívne vedľajšie účinky alebo kontraindikácie. Lumos pôsobí počas celého dňa, aby bola vaša dermis pružnejšia a silnejšia.

Výhody a výhody krému na regeneráciu pokožky

Slávny taliansky dermatológ Dr. T Caruso odporúča produkt starostlivosti o pleť proti starnutiu kvôli mnohým výhodám a výhodám Lumos . Verí, že krém na depigmentáciu dermis je jedným z najlepších organických kozmetických produktov na trhu. Jeho ľahké zloženie jemne preniká do horných vrstiev dermis, vďaka čomu je hladká a jemná na dotyk. Produkt je možné použiť na preventívne a terapeutické účely.

Lumos omladzujúci a generujúci krém sú:

 • Prírodné zloženie, ktoré funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni, vyrovnáva pleť a robí ju mladším;
 • Krém proti vráskam robí dermis hladkou a jemnou na dotyk, čím sa zbaví narodeninovej torty o 10 rokov;
 • Príznaky zmien súvisiacich s vekom zmiznú;
 • Neexistujú žiadne sťažnosti na negatívne vedľajšie účinky alebo kontraindikácie;
 • Ak vás zaujíma, kde kúpiť Lumos za dobrú cenu tu – navštívte oficiálnu stránku výrobcu;

NB! Účinky sa môžu individuálne líšiť!

Lumos Názory a komentáre na fórach – to nie je nebezpečné

lumos 1 Lumos  smotana bradavice. Môžete si objednať tu
Lumos – smotana bradavice cena

recenzie a komentáre Lumos na fórach , nebudete sklamaní . Svedectvá sú celkom pozitívne. Krém proti starnutiu úspešne používajú ženy všetkých vekových kategórií a typov pleti. Dosiahli veľmi dobré výsledky. Niektorí dokonca tvrdia, že vďaka zloženiu obohatenému o kolagén a kyselinu hyalurónovú vyzerajú o 10 rokov mladšie. Lumos nie je nebezpečný. V používateľských recenziách nie sú žiadne sťažnosti na negatívne vedľajšie účinky alebo kontraindikácie.

Ďalšia vec, ktorá je pozoruhodná, je, že niektoré recenzie a komentáre Lumos na fórach krásy uverejňujú dermatológovia. Odborníci tento produkt veľmi obľubujú a tvrdia, že Lumos pôsobí na ochranu dermy pred nebezpečnými UV lúčmi a zmenami prostredia. Krém na regeneráciu pokožky je úplne bezpečný. Je vhodný na každodenné použitie aj na tú najcitlivejšiu pokožku.

Odborníci na Lumos

Lumos je schválený profesionálnymi dermatológmi a beauty bloggermi . Omladzujúci pleťový krém dostáva vynikajúce recenzie od kozmetológov. Väčšina odborných recenzií Lumos uvádza, že produkt na omladenie pleti je jedným z najlepších možných riešení pigmentácie. Na sociálnych médiách je veľa inštruktážnych videí, ktoré ukazujú výsledky pred a po. A robia dojem!

Ako užívať Lumos – návod, dávkovanie a leták

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako používať Lumos – prečítajte si pokyny v balení. Výrobca sa vedome postaral o veľmi rozsiahly leták. Poskytuje prehľad o presnej dávke Lumosu . Pamätajte, že depigmentačný krém proti starnutiu možno použiť na 2 účely – omladenie a ochranu dermy.

Tu je návod, ako používať Lumos v 3 krokoch:

 • Vezmite malé množstvo krému na regeneráciu dermis a naneste ho masážnymi pohybmi na vopred vyčistenú a suchú pokožku. Urobte to každé ráno a večer pozdĺž kontúr tváre.
 • Jedzte veľa čerstvého ovocia a zeleniny a zároveň zostaňte plne hydratovaní.
 • Opakujte tento proces denne a používajte Lumos ako preventívne opatrenie, keď sa vaša pleť vyrovná.

Lumos vedľajšie účinky a kontraindikácie

Nemali by ste sa báť vzniku vedľajších účinkov Lumos , alergií alebo kontraindikácií. Organický ošetrujúci krém je úplne bezpečný. Jeho hypoalergénny komplex je vhodný pre akýkoľvek typ dermy, obnovuje jej prirodzenú krásu, žiarivosť a žiarivosť. Už po niekoľkých dňoch používania začnete vyzerať mladšie!

Zloženie obsahuje zložky ako 99,5% čistý kolagén

Organické zloženie Lumosu je založené na úplne prírodných extraktoch. Hlavnými zložkami sú zdravé bielkoviny, vitamíny a minerály. Spolupracujú, aby vám pomohli regenerovať ohromujúci vzhľad vašej dermy. Čistý kolagénový extrakt v 99,5% obnovuje vnútornú rovnováhu a posilňuje pružnosť a žiarivosť dermy.

Výsledky, ktoré môžete dosiahnuť s kompozíciou Lumos , sú:

 • Budete vyzerať o 10 rokov mladšie;
 • Dermis bude hladká a mäkká na dotyk;
 • Jeho tón sa vyrovná, vyžaruje krásu a lesk;

Hlavné zložky vzorca sú:

 • 5 % čistého kolagénu;
 • Lumisféra ;
 • esenciálne oleje z jazmínu a jojoby ;
 • komplex niacinamidu (vitamín B3);
 • kyselina hyalurónová;
 • Patentovaný komplex Fresh CellsTM ;

Lumos cena tu – kde kúpiť

Výrobca radí zákazníkom, ktorí si nie sú istí, kde kúpiť Lumos za najlepšiu cenu, aby si ho objednali cez oficiálnu stránku. Licencovaná webová stránka je jediným legálnym miestom na nákup originálneho krému na opravu pokožky. Spoločnosť uprednostňuje jeho distribúciu týmto spôsobom, aby náklady zostali rovnaké v každej krajine komerčnej distribúcie. Nezáleží na tom, či si objednáte Lumos , Nemecko alebo Španielsko.

Nemyslite si, že je to jediný bonus objednávky cez oficiálnu stránku. Nielen, že cena Lumos je rovnaká v každej krajine, ale sú tu aj dobré cenové zľavy. Akciová zľava dosahuje -50% za každý objednaný výtlačok ošetrujúceho krému. Ak ho chcete použiť, zadajte svoje meno a platné telefónne číslo v digitálnej podobe. Následne telefonicky potvrďte svoju dodaciu adresu. Balík vám príde diskrétne do 7 dní a môžete ho zaplatiť pri dobierke!

Pozor ! Lumos sa objednáva štandardným spôsobom pre digitálny produkt. Zákazníci vyplnia formulár so základnými údajmi. Potom potvrdia svoje údaje telefonicky. Tovar doručujeme do týždňa!

Môžem si kúpiť Lumos v lekárni?

Lumos v lekárni nenájdete . Ako už bolo spomenuté vyššie, spoločnosť ho radšej nedistribuuje v bežnej obchodnej sieti. Zákazníci si môžu objednať kópiu originálneho krému na starostlivosť o pleť Lumos prostredníctvom jeho oficiálnej webovej stránky. Tento postup pomáha udržiavať ceny Lumosu rovnaké v každej krajine vrátane tejto. Nemusíte sa obávať skrytých poplatkov a daní.

Lumos na internete

Shady people sa snažia využiť vynikajúcu povesť a vysokú výrobnú hodnotu, ktorú má krém na omladenie pleti. Existuje veľa podvodov Lumos Neverte týmto falošným produktom. Originál Lumos sa objednáva výhradne prostredníctvom jeho oficiálnej webovej stránky.

Doprajte si dostatok odpočinku, aby ste mali dokonalú pleť

Kvalita spánku, ktorý si doprajete, má priamy vplyv na stav vašej pokožky. Majte to na pamäti, snažte sa zostať čo najviac hydratovaní. Užite si 8 hodín spánku. Skúste myslieť pozitívne a používajte len prírodnú kozmetiku na omladzovanie pleti!

Vložiť komentár