Matcha Slim – Prášok utiecť. Môžete si objednať tuje doplnok stravy, ktorý prispieva k procesu chudnutia. Využíva plnú silu matcha na úžasnú stimuláciu metabolických funkcií .

Zaradením tohto nápoja do vašej rutiny by ste mali očakávať zlepšenie funkcie trávenia a normalizáciu cholesterolu. Čítajte ďalej a zistite, odkiaľ tento produkt pochádza a či vám môže skutočne pomôcť.

Matcha Slim – čo to je a ako to funguje?

je produkt na chudnutie vo forme prášku. Produkt prispieva k boju proti viscerálnemu tuku a podporuje chudnutie. Pomáha urýchliť metabolizmus organizmu.

matcha slim 2 Matcha Slim  Prášok utiecť. Môžete si objednať tu
Matcha Slim – Prášok utiecť cena

Matcha listy sa pestujú podľa špeciálnej technológie, sušia sa a následne melú na prášok. Dostávajú sa tak do domácností, kde sa dajú konzumovať ako instantný nápoj vo forme obyčajného čaju alebo nálevu.

Matcha Slim – aké sú výhody a účinky používania?

 • Tento nápoj zlepšuje mozgovú činnosť, koncentráciu a schopnosť zapamätať si a spracovať prichádzajúce informácie. V porovnaní s kávou nemá matcha negatívny vplyv na nervový systém. Nápoj upokojuje emócie. Posilňuje imunitný systém, pomáha telu aktívne bojovať proti prechladnutiu.
 • Aktívne zložky stimulujú metabolizmus, vďaka čomu umožňuje rýchlejšie spaľovanie viscerálneho tuku, vylučovanie toxínov z tela a zvyšovanie fyzickej aktivity a energie.
 • je zdrojom energie. Nielenže stimuluje imunitný systém, ale je tiež vynikajúcim analógom posilňujúcich antivírusových liekov. Pravidelné užívanie má profylaktický účinok na organizmus, predchádza rakovine a cievam. Čaj pomáha pozdvihnúť náladu, zlepšiť kvalitu pozornosti, dodať telu energiu a udržať dobrú kondíciu ešte 6 hodín po vypití. Účinok je podobný ako pri vypití šálky kávy, no zároveň sú úplne eliminované negatívne vplyvy na krvný tlak a kardiovaskulárny systém.

Matcha Slim – aké je zloženie prášku?

 • Vápnik – Pomáha posilňovať zuby, kosti, udržuje správny metabolizmus.
 • Železo – nevyhnutné pre tvorbu hemoglobínu.
 • Diétna vláknina – prispieva k zdravému fungovaniu tráviaceho traktu.
 • Draslík – nevyhnutný prvok pre svalové tkanivo.
 • Vitamín C – nevyhnutný pre posilnenie imunitného systému.
 • Jód – Aktivuje mozgové procesy, normalizuje.
 • Fluorid – posilňuje rast kostí, zubov, vlasov a nechtov.
 • Proteíny – Stavebný materiál z buniek celého organizmu.

Matcha Slim – Vedľajšie účinky a kontraindikácie

Deti mladšie ako 12 rokov by tento výrobok nemali piť. Prípravok sa neodporúča ani tehotným a dojčiacim ženám. V extrémnych prípadoch je vhodné poradiť sa s lekárom a určiť prípustné množstvo na pitie.

Prášok vyrobený a vypitý podľa návodu nevykazuje žiadne vedľajšie účinky.

Čaj by sa nemal konzumovať v noci, pretože môže spôsobiť problémy so zaspávaním. Ale na ráno alebo v horúci pracovný deň je to ideálne.

Matcha Slim – ako používať? Dávkovanie a návod

Pre jemnejší, mierne koncentrovaný nápoj s miernou horkosťou dodržujte tieto pravidlá:

 • Jednu polievkovú lyžicu prášku rozvarte v 150 ml horúcej vody (teplota – cca 80 stupňov).
 • Pripravenosť nápoja je určená vytvorením stabilnej peny a úplnou jednotnosťou konzistencie.

Pre silný nápoj zdvojnásobte množstvo práškovej zložky a znížte množstvo horúcej vody na 50 ml. Počas varenia nemiešame, ale hmotu mierne premiešame. Kvapalina bude hustá a sladká s štipľavou dochuťou.

Nadmerná konzumácia je tiež nežiaduca: 1-2 poháre denne sa považujú za normálne.

V žiadnom prípade by ste nemali používať vriacu vodu, nielenže zničí niektoré užitočné vlastnosti, ale zničí aj jedinečnú chuť nápoja.

Matcha Slim – názory a recenzie z fóra

Už rok som chudla, no brucho som mala stále vypuklé. Bolo smiešne vyzerať chudo, no brucho som mal stále nafúknuté. Vybral som si tento čaj, pretože sa tak ľahko používal a kvôli mnohým recenziám, ktoré som o ňom čítal. Používam ho už 30 dní a bruško sa mi zmenšilo. Ak to naozaj pomôže, budem to užívať aj naďalej a budem vás informovať o výsledkoch.

Keď som ho našla, prečítala som si, že sa odporúča skôr mužom, ale to mi nebránilo si ho objednať, pretože som si myslela, že ak to pomôže mužom, malo by to pomôcť aj ženám. Držal som prísnu diétu, cvičil a tento čaj som zaradil do svojej rutiny. Odvtedy sa môj pás znížil o 2 čísla a moje brucho vyzerá menej tučné. Toto je produkt, ktorý odporúčam.

Matcha Slim – cena a kde kúpiť?

Výrobca ponúka akciové balenie, kde môžete produkt získať s 50% zľavou.

Ako uvádza výrobca, odporúčame nákup len cez oficiálnu stránku, dáva vám istotu a zaručuje, že pri nákupe kúpite len 100% originálny produkt. Upozorňujeme, že jeho predaj nie je povolený pre lekárne ani iné internetové či iné obchody.

Vložiť komentár