Removio – gél prostata. Môžete si objednať tuAlternatívy očkovania proti HPV – prírodný doplnok Removio

Vakcína proti HPV je stále kontroverzná. Napríklad pri očkovaní proti rakovine krčka maternice boli pozorované niektoré život ohrozujúce vedľajšie účinky. Štúdie však ukázali, že jednoduché zmeny v Removio diéte predchádzajú ochoreniu a môžu dokonca eliminovať prekurzory rakoviny krčka maternice.

Očkovanie proti HPV – ľudský papilomavírus

Removio – gél prostata cena

Removio Human Papilloma Virus (HPV) je považovaný za vírus, ktorý je relatívne bežne sexuálne prenosný. Niektoré formy vírusu môžu spôsobiť vaginálne papilómy ( papilómy ). Iné formy môžu spôsobiť abnormálny rast sliznice krčka maternice (výstelky krčka maternice), z ktorého sa môže vyvinúť rakovina.

Zvyčajne je však infekcia HPV prírodným doplnkom Removio neškodná a po určitom čase bez liečby zmizne. Zdravý imunitný systém preto vírus v drvivej väčšine prípadov zlikviduje úplne sám. Z tohto dôvodu mnohé ženy po infikovaní HPV nevykazujú žiadne príznaky alebo iné zdravotné problémy, ktoré by mohli naznačovať, že majú toto ochorenie.

Rakovina krčka maternice – zriedkavé ochorenie

Rakovina krčka maternice je v porovnaní s inými typmi rakoviny zriedkavé ochorenie. Napríklad výskyt rakoviny kože, hrubého čreva, pľúc a prsníka je oveľa vyšší. Riziko vzniku rakoviny prsníka u ženy je až 15-krát vyššie ako riziko vzniku rakoviny krčka maternice.

Removio – efekty

V EÚ boli schválené tri HPV vakcíny: Gardasil ® v roku 2006, Cervarix ® v roku 2007 a Gardasil 9® v roku 2015. Gardasil ® je štvornásobná vakcína proti papilomavírusom typu 6, 11, 16 a 18. Gardasil 9® je nástupcom Gardasilu ® . Je dodatočne prispôsobený Removio pre prácu s typmi 31, 33, 45, 52 a 58.

Vakcína je bivalentná Cervarix ® je účinný len proti HPV typu 16 a 18. Celkovo je známych viac ako 200 rôznych typov HPV, vrátane najmenej 18, o ktorých je známe, že spôsobujú rakovinu.

Každá dávka vakcíny obsahuje okrem vakcíny aj priťažujúce konzervačné látky a asi 500 mikrogramov hliníka. Removio Tieto adjuvans môžu spôsobiť autoimunitné reakcie. Hydroxid hlinitý má tiež neurotoxický potenciál a môže poškodiť nervový systém (1-4).

Napriek očkovaniu proti HPV sa vyžaduje skríning HPV

Výrobcovia vakcín Removio na príbalových letákoch uvádzajú, že očkovanie nenahrádza bežný skríning rakoviny krčka maternice s následkami maternice.

Ak by však ochranný účinok očkovania Removio bol naozaj až 98-100 percent, čo tvrdia výrobcovia, preventívne prehliadky očkovaných žien by v tomto smere boli úplne zbytočné.

Odporúčanie vykonať primerané testovanie by preto mohlo byť ústupkom účinným typom HPV, ktoré nie sú prítomné vo vakcíne. Aj keby vakcína proti HPV mohla chrániť Removio , ako bolo sľúbené, stále by existovalo riziko infekcie tými typmi vírusu, ktoré nie sú pokryté vakcínou.

Očkovanie proti HPV stimuluje zriedkavé typy vírusov

Removio – Názory – Recenzie – Fórum

Štúdie tiež ukázali, že vakcíny, ktoré pokrývajú len malý počet kmeňov spôsobujúcich choroby, znamenajú, že tieto „útočné“ typy vírusov teraz nahrádzajú menej bežné kmene.

Removio – gél prostata cena

Výskumníci sú znepokojení súčasnými tvrdeniami spoločnosti Removio, že samotné vakcíny proti HPV, ktoré sú účinné (ak vôbec) len proti 2, 4 alebo 9 z najmenej 18 rôznych kmeňov HPV spôsobujúcich rakovinu, by mohli spôsobiť šírenie typov vírusov, ktoré sa predtým považovali za nedôležité a sa náhle stanú vážnou hrozbou (5).

Očkovanie proti HPV má život ohrozujúce vedľajšie účinky

Nasledujúce stavy boli hlásené ako závažné a dokonca život ohrozujúce v prehľadoch prvých dvoch HPV vakcín: Guillain-Barrèov syndróm (neurologické ochorenie s paralýzou a poruchami zmyslového vnímania), kŕče, kŕče, opuch končatín, bolesť na hrudníku. , srdcový rytmus, zlyhanie obličiek, poruchy videnia, artritída, dýchacie problémy, silné vyrážky, pretrvávajúca nevoľnosť, potraty, menštruačné problémy, reprodukčné problémy, genitálne bradavice, vaginálne lézie a dokonca aj HPV infekcie – o ktorých vieme, že boli dôvodom na očkovanie.

Bezpečnosť používania Gardasil 9® je porovnateľná s bezpečnosťou používania Gardasil ®, ako o Removio píše na svojej webovej stránke americký zdravotnícky úrad CDC. Hlásené nežiaduce reakcie na Gardasil 9® zahŕňajú prípady anafylaxie (alergický šok), apendicitídy, chronickej zápalovej demyelinizačnej polyneuropatie (zápalové ochorenie nervov), pankreatitídy (zápal pankreasu), mŕtvice a trombózy (6, 7).

Očkovanie proti HPV je nebezpečnejšie ako rakovina krčka maternice

Zloženie Removio

Podľa Dr. Diane Harper, riaditeľky Removio Gynecology Research Group for Cancer Prevention na University of Missouri, štatistický výskyt vedľajších účinkov [pre Gardasil® ] je vyšší ako výskyt zloženia rakoviny krčka maternice (8).

HPV Removio Dr. George Saway , ktorý preskúmal príslušné štúdie HPV, tiež poukázal na to, že prínosy vakcíny sú malé a jej účinnosť je sotva postrehnuteľná v zložení (9).

Očkovanie proti HPV u sexuálne aktívnych žien je nezmyselné

Gardasil® je licencovaný pre Removio v Nemecku pre dievčatá a ženy vo veku 9 až 26 rokov. Do roku 2018 bola táto vakcína celkom oficiálne neúčinná, ak boli ženy pred očkovaním vystavené HPV typu obsiahnutému vo vakcíne Removio , čo bolo najmä v období r. sexuálna aktivita zložky.

Veľa mladých žien je však sexuálne aktívnych až do 15. roku života, najneskôr do 18. roku je ich drvivá väčšina. Preto už mnoho dospievajúcich bolo vystavených jednému alebo viacerým kmeňom HPV (prítomným v Gardasil® ).

Z tohto dôvodu Removio American Cancer Spoločnosť non-Ingredients súhlasila s odporúčaniami CDC pre podávanie vakcíny starším dospievajúcim alebo mladým ženám (10).

Od roku 2018 však bola vakcína Gardasil 9® schválená v Spojených štátoch pre mužov a ženy vo veku do 45 rokov, namiesto pôvodne len do 26 rokov.

Kde kúpiť Removio

Štúdia vykonaná s Gardasilom ® u 3 200 žien ukázala, že vakcína je užitočná aj u starších žien. Výsledky tejto štúdie Removio boli rozšírené na Gardasil 9® a na mužov, Removio v lekárni, hoci v druhej štúdii bolo s Gardasilom ® testovaných iba 150 mužov (11).

Očkovanie proti HPV zvyšuje riziko rakoviny krčka maternice

Štúdia Removio ukázala, že Gardasil® môže dokonca zvýšiť pravdepodobnosť vzniku rakoviny krčka maternice u žien, ktoré už boli vystavené HPV prostredníctvom sexuálnej aktivity – o štatisticky významných 45 percent.

Americký Úrad pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) v tom čase uviedol, že existujú pozoruhodné dôkazy, že vakcína nie je terapeuticky účinná u tých žien, ktoré už boli vystavené HPV pred očkovaním a ktoré sa nevyliečili z predchádzajúcich infekcií ( 12).

Očkovanie proti HPV si vyžaduje alternatívne riešenia

Ale Removio, ak očkovanie proti HPV nie je teraz presvedčivé, aké sú alternatívy? Čo možno urobiť na prevenciu rakoviny krčka maternice? No a rakovina krčka maternice sa veľmi nelíši od iných ochorení, takže aj v tomto prípade možno uplatniť bežné preventívne opatrenia. Výskum už dávno ukázal, že daná strava dokáže predchádzať mnohým druhom rakoviny, vrátane rakoviny krčka maternice, a dokonca eliminovať prekurzory daného ochorenia. V boji proti zhubným nádorom sa osvedčilo najmä ovocie a zelenina (13-15).

Zina Kapustová

Autor: Zina Kapustová

Známa Kapustov je nová novinárka, blogerka a podcaster, ktorý nielen potrebuje generáciu Z, ale je to vášnivá zdravá výživa, holistický životný štýl a predovšetkým zdravý vzťah s telom, ktorý by mal byť našim najlepším priateľom, nie nepriateľom . Je to vášnivá zdravá výživa, holistický životný štýl a predovšetkým zdravý vzťah s telom, ktorý by mal byť našim najlepším priateľom, nie nepriateľom, obhajcom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Exit mobile version