Traugel – gél rybníky. Môžete si objednať tuČo je Traugel gél?

ochoreniach kĺbov vám pomôže Traugel . Ako píše výrobca gélu , pomáha účinne liečiť kĺbové ochorenia a okrem pôsobenia na poškodené tkanivá lieči aj:

 • Osteoporóza
 • degenerácia kĺbov
 • Reuma
 • odstraňuje ischias

Príčinou ochorení kĺbov býva sedavý spôsob života alebo malé množstvo pohybu. Preťažovanie kĺbov môže navyše vyplývať napríklad z nadváhy. môžete ho získať napríklad aj pri športe alebo práci, ktorá preťažuje kĺby.

Ak sú vaše kĺby v zlom stave a lieky z lekárne nezaberajú, začnite používať tento gélový krém.

traugel 2 Traugel  gél rybníky. Môžete si objednať tu
Traugel – gél rybníky cena

Pozri tiež podobný agent, ktorý som opísal

Akým spôsobom liek Traugel účinkuje ?

Traugel gel je jednoducho masť aplikovaná lokálne, v tomto prípade na kĺby. Stimuluje a obnovuje poškodené tkanivo – to znamená, že eliminuje účinok bolesti. Je dôležité, aby liečil, nielen potláčal príznaky.

Na rozdiel od iných liekov odstraňuje silnú bolesť a anestetizuje. Masť dodatočne odstraňuje zdroj problémov, chorobu. Potvrdzujú to početné klinické štúdie, názory odborníkov a lekárov, ako aj ľudí používajúcich gél.

Operácia je jednoduchá:

 • účinne odstraňuje viditeľné príznaky ochorenia
 • reaguje na príčinu bolesti, odstraňuje problém, nie symptóm

Pomáha znovu získať voľnosť pohybu a navyše chráni pred degeneráciou kĺbov. Brzdí rozvoj ochorenia a vďaka tomu jednoducho umožňuje normálne fungovanie všetkých postihnutých chorobami kĺbov.

Je Traugel účinný?

Gél pôsobí efektívne a veľmi rýchlo. Dôležité je použiť v mieste, kde máme nejaký neduh, vtedy bolesť prakticky zmizne.

Postupom času po niekoľkých aplikáciách bude bolesť stále slabšia, až úplne vymizne. Pretože tak Traugel funguje , odstraňuje zdroj bolesti. 

Vhodne zvolené zložky už v štádiu klinických skúšok vykazovali veľmi vysokú účinnosť pri liečbe bolesti kĺbov a odstránení problému od nuly.

Účinky používania Flexumgel 

Flexumgel pomáha pri ochoreniach kĺbov . Je schopný obnoviť poškodené chrupavky, posilniť ich a spôsobiť ich normálne fungovanie bez toho, aby už viac trpeli.

Choroby kĺbov sa netýkajú len seniorov. So zlým stavom kostí a kĺbov sa ľudia často stretávajú už vo veku napríklad 35 rokov, a to najmä z dôvodu nadmernej záťaže alebo nedostatočnej starostlivosti o svoje zdravie (hlavne stravou).

Účinky po použití gélu sú zvyčajne viditeľné po týždni. Len si musíte pamätať, aby ste sa pri používaní masti nevracali k zlým návykom, ktoré spôsobujú zdravotné problémy.

Traugel je: 

 • Prírodné anestetikum s okamžitým účinkom 
 • Regeneruje kostné tkanivo 
 • Obnovuje funkcie chrupavkového tkaniva 

Traugel zloženie

Podľa oznámenia výrobcu obsahuje zloženie iba prírodné zložky. Gél sa skladá z:

traugel 1 Traugel  gél rybníky. Môžete si objednať tu
Traugel – gél rybníky cena

 • Extrakt z hviezdice – odstraňuje zápal a
 • Extrakt z morského ježka – je zodpovedný za rekonštrukciu tkaniva, upokojuje opuchy
 • Výťažok zo stromu Boswellia Serrata – obnovuje tkanivá a chrupavky, odstraňuje opuchy a začervenanie
 • Diablov pazúr – je zodpovedný za likvidáciu zápalových ložísk, znižuje reumatologické bolesti

Zložky majú výskumom potvrdené zloženie, samotná masť má príslušné certifikáty. Nie je prekvapujúce, že v géli nie je nič cudzie.

Traugel ?

Gél stačí naniesť na boľavé a bolestivé miesto tenkou vrstvou a jemne vmasírovať, najlepšie krúživými pohybmi. Keď ho pod prstami prakticky necítime, bude to znamenať, že je vtieraný. Ak bolesť stále pociťujeme, postup opakujeme 2-3x denne.

Mal by sa používať denne, minimálne 45 dní. Po ošetrení treba počkať min. 2 týždne a ak bolesť pretrváva, môžete sa vrátiť k liečbe. Gél by sa mal používať počas celej doby liečby, aj keď bolesť ustúpila. Navyše aj po prestávke stojí za to kúru zopakovať.

Dôležitá je kontinuálna liečba, ktorej dĺžka je uvedená v príbalovom letáku, pretože bolesť, ktorá pominie, neznamená, že sa nevráti.

Traugel má vedľajšie účinky a je bezpečný?

Jediná vec, ktorá bola pozorovaná u malej skupiny ľudí, sú alergické reakcie. Vtedy stačí kúru prerušiť a samotné užívanie nemá zásadný negatívny efekt.

Veľkou výhodou gélu je, že ho možno použiť s inými liekmi a prípravkami. Traugel neoslabuje účinok iných prostriedkov.

Tehotné a dojčiace ženy by sa mali o použití masti poradiť s lekárom.

Traugel recenzie

Vysokokvalitné zložky gélu Traugel s overenými účinkami sú skutočne účinné a nedostávajú len chválu. Viac informácií možno nájsť nielen na fórach a lekárskych skupinách, medzi používateľmi, ale aj v odborných publikáciách.

„Ani neviem, kedy som nemohol prestať lyžovať. Mal som veľmi slabé kolená, silná bolesť mi to stále pripomínala. Po sezóne som hľadal rôzne spôsoby, ako problém vyliečiť. Až na jeseň som natrafila na gél Traugel a po 2 týždňoch som pocítila zlepšenie. Keď prišla zima, príznaky choroby boli preč.“

„Som profesionálny vodič a bohužiaľ to má silný vplyv na moje zdravie. Neustále prepúšťanie z práce, pretože ruky a zápästia odmietali poslúchať. Pri ďalšej návšteve lekára som narazil na návrh použiť gél na kĺby. Dokonca aj lekári odporúčajú tento doplnok. Prekvapilo ma, že neexistuje žiadny recept. Prekvapenie však pominulo veľmi rýchlo, pracuje už viac ako rok bez akejkoľvek choroby alebo prepúšťania.“

Traugel kde kúpiť?

Na trhu doplnkov majú len veľmi dobré produkty raison d’être a zbierajú také vysoké názory ako hrdina tohto článku. Dôležitá je aj cena produktu. Preto výrobca predáva gél iba prostredníctvom svojej webovej stránky, čo mu umožňuje obísť všetkých sprostredkovateľov a vždy diktovať jeho nízku cenu.

Traugel akú cenu?

Vložiť komentár